Чернівці мультикультурні: презентація книжки

31 липня о 14:00 у конференц-залі Українського Народного Дому в Чернівцях (вул. Ломоносова, 2, перший поверх) відбудеться презентація книжки Володимира Старика “Чернівці мультикультурні”

31 липня о 14:00 у конференц-залі Українського Народного Дому в Чернівцях (вул. Ломоносова, 2, перший поверх) відбудеться презентація книжки Володимира Старика “Чернівці мультикультурні”. Видання підготував Український Народний Дім у Чернівцях за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Степана Ленігевича.

Книжка містить карти й опис екскурсійних маршрутів, на яких розповідається про історію розвитку найбільших національних громад Чернівців – української, вірменської, єврейської, польської, німецької, російської та румунської.

Український Народний Дім у Чернівцях
(0372) 52 80 59
ngo.chernivtsi@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: