Чернівецьких школярів навчатимуть етнічної толерантності

12 жовтня о 13:00 у Чернівцях відбудеться презентація проекту “Міжетнічний діалог молоді Буковини – шлях до толерантного співжиття”

12 жовтня о 13:00 у конференц-залі Товариства “Український народний дім у Чернівцях” відбудеться презентація проекту “Міжетнічний діалог молоді Буковини – шлях до толерантного співжиття”. Проект здійснює Товариство “Український народний дім у Чернівцях” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є заснування волонтерського руху “Посли толерантності” з числа школярів, що належать до різних етнічних груп, системна робота з представлення культурних досягнень своїх народів перед іншонаціональною молодіжною аудиторією, організація публічних заходів, спрямованих на руйнування етностереотипів у молодіжному середовищі.

Учасники волонтерської групи, які представлятимуть різні етнічні групи, що проживають на території Буковини, матимуть змогу взяти участь у розробці екскурсійних маршрутів для школярів “Національні громади в історії Чернівців”, провести авторські екскурсії для учнів загальноосвітніх шкіл, стати учасниками різноманітних заходів проекту.

Також у межах проекту буде досліджено стан міжетнічної толерантності в середовищі старшокласників і студентів Чернівців, зокрема серед чернівецьких студентів із країн Азії й Африки.

Товариство “Український народний дім у Чернівцях”
(0372) 528 059
ngo.chernivtsi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: