Чернівецькі експерти презентують “Етнічну мапу буковинського прикордоння”

15 вересня о 15:00 у Чернівцях відбудеться презентація книжки “Етнічна мапа буковинського прикордоння на зламі тисячоліть”

15 вересня о 15:00 у Чернівцях, у конференц-залі Товариства “Український народний дім у Чернівцях” (вул. Ломоносова, 2), відбудеться презентація книжки “Етнічна мапа буковинського прикордоння на зламі тисячоліть”. Видання підготував Буковинський центр виборчих технологій у межах проекту “Ідентичності прикордоння: досвід буковинської толерантності” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують науковців, представників ЗМІ та всіх зацікавлених.

Видання покликано ознайомити мешканців Буковини зі станом реалізації національних прав в етноконтактних районах краю. Воно буде корисним для представників національно-культурних товариств, учителів історії та географії, політологів, фахівців із етнополітики та тих, кого цікавить розвиток етноконфесійних процесів у Чернівецькій області.

Монографія складається з чотирьох розділів і серії тематичних карт. Вперше в науковий обіг автори ввели дані першого Всеукраїнського перепису населення 2001 року в розрізі національного складу окремих населених пунктів Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького та Сторожинецького районів.

Контакти: Буковинський центр виборчих технологій, (0372) 55 58 06, monru@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: