Чернігівський Центр правової інформації провів 42 прийоми в селах

З 2011 року в Чернігові працює Центр правової інформації та консультацій

З 2011 року в Чернігові працює Центр правової інформації та консультацій. Він діє на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр надає безкоштовну правову допомогу громадянам, передусім сільським мешканцям. 2011 року було організовано 42 виїзних прийоми в селах Чернігівщини. Загалом допомогу отримали понад 1000 осіб.

Основними питаннями, з якими зверталися громадяни до Центру, були проблеми пенсійного забезпечення та соціального захисту, питання земельних та орендних відносин, проблеми ЖКГ тощо.

Центр надає юридичні консультації, допомогу у складанні процесуальних документів і представленні інтересів у судах у резонансних і стратегічних справах, провадить правопросвітницьку діяльність.

Центр правової інформації та консультацій працює щоденно з 10:00 до 17:00 за адресою: Чернігів, 14000, вул. Горького, 57/1. Телефон “гарячої лінії”: (0462) 612 532.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
(0462) 625 381
protection.ua@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: