Чернігівські студенти дізналися про навчальні та молодіжні програми Євросоюзу

У Чернігові відбувся інформаційно-просвітницький захід “Молодіжні програми Європейського Союзу”

31 березня в Чернігові відбувся інформаційно-просвітницький захід “Молодіжні програми Європейського Союзу”. Захід організували Центр європейської інформації в Чернігові та ГО “Сіверський інститут регіональних досліджень” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Студенти випускних курсів чернігівських вишів дізналися про можливості продовжити освіту в країнах Європейського Союзу, а також про можливості взяти участь у різноманітних програмах, спрямованих на підтримку міжкультурного спілкування та молодіжного співробітництва.

Заступник директора Чернігівської філії Європейського університету, керівник ЧМГО “Євроклуб” Юрій Ткач, консультант Центру європейської інформації в Чернігові Тетяна Шумська та головний спеціаліст Управління у справах внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації Ігор Соф’їн ознайомили присутніх із низкою проектів та програм, які підтримують міжнародні академічні та культурні обміни. Серед них “Teraz Wrocław”, Німецька служба академічних обмінів DAAD, “Erasmus Mundus”, Програма імені Жана Моне тощо.

Студенти також дізналися про веб-ресурси, які інформують про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми.

Контакти: Сіверський інститут регіональних досліджень, Людмила Чабак, (0462) 77 43 12

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: