Чернігівщина святкує День Європи

Закінчення реалізації проекту коаліції громадських організацій "Громадська експертиза реалізації державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції в Чернігівській області" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" стала мовби початком святкування Дня Європи в Чернігові та Чернігівській області. 15 травня відбувся круглий стіл за підсумками реалізації проекту.

Закінчення реалізації проекту коаліції громадських організацій “Громадська експертиза реалізації державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції в Чернігівській області” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” стала мовби початком святкування Дня Європи в Чернігові та Чернігівській області. 15 травня відбувся круглий стіл за підсумками реалізації проекту, а 18 травня під час зустріч з журналістами учасники коаліції — Геннадій Максак — президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, Юрій Вдовенко — член експертної групи, Оксана Стельмах — представник ГО “Молодіжний інформаційний центр” та Юрій Ткач — голова ЧМГО “Євроклуб” — розказали, як в Чернігівській області реалізується державна політика європейської та євроатлантичної інтеграції.Того ж дня, а також наступного, 19 травня, в смт Куликівка та с. М.Коцюбинському відбулися заходи акції “Дорожня карта до Європейського Союзу”, яка реалізується управлінням з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, громадськими організаціями “МоЦАРТ” та “Євроклуб” з нагоди Дня Європи.

Кілька сотень куликівців та жителів М.Коцюбинського мали змогу отримати інформаційно-просвітницькі матеріали про Європейський Союз, історію створення, етапи розвитку, його відносини з Україною. Перед присутніми виступили заступник начальника управління з питань внутрішньої політики Юрій Музика та керівник ЧМГО Юрій Ткач, які мали змогу у безпосередньому спілкуванні надати інформацію про позитивні та негативні сторони членства в ЄС. Інформаційні матеріали були передані також до місцевих шкіл.

Після спілкування усі бажаючі мали змогу переглянути мюзикл, який поставили волонтери “Молодіжного центру “АРТ” (МоЦАРТ).
Святкування Дня Європи продовжиться і на наступному тижні.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: