Чернігівщина після виборів : півроку надій, ілюзій, розчарувань та надбань

26 вересня в Чернігові з ініціативи Громадянської мережі "ОПОРА" відбудеться круглий стіл "Чернігівщина після виборів: півроку надій, ілюзій, надбань та розчарувань". Захід відбудеться в рамках однойменного проекту, що реалізуються зараз за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

26 вересня в Чернігові з ініціативи Громадянської мережі “ОПОРА” відбудеться круглий стіл “Чернігівщина після виборів: півроку надій, ілюзій, надбань та розчарувань”. Захід відбудеться в рамках однойменного проекту, що реалізуються зараз за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в заході запрошення керівництво обласної ради та міської рад, облдержадміністрації, представники політичних партій, депутати рад різних рівнів, громадських організацій та ЗМІ.

На обговорення будуть винесені питання розвитку Чернігівщини рівно за півроку після виборів. Будуть презентовані результати роботи трьох фокус- груп та соціологічного дослідження.

План роботи круглого столу: 1. Результати виборів на Чернігівщині: чи відбувся конфлікт між результатами виборів на пропорційній основі та “мажоритарним” статусом депутатів місцевих рад? 2. Чи можна вважати перші кроки місцевих рад ефективними? 3. Розвиток сучасної політичної ситуації в області — хто є реальною владою на Чернігівщині? 4. Перспективи розвитку подій у регіоні у зв’язку з реалізацією політичної реформи. Захід відбудеться на третьому поверсі залу засідань Чернігівської обласної ради, Початок — 10.00

З питань участі в круглому столі звертатися до Олександра Ломако (тел. 8- 050-361-68-35; 611-756).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: