Через відсутність прогнозування ринку праці молодь не може адекватно обирати професію

Сьогодні молодь не орієнтується в перспективах ринку праці й відповідно не може адекватно планувати вибір професії, оскільки потреб працедавців не прогнозують і не вивчають, а навчальні заклади не отримують належних замовлень на підготовку фахівців

Сьогодні молодь не орієнтується в перспективах ринку праці й відповідно не може адекватно планувати вибір професії, оскільки потреб працедавців не прогнозують і не вивчають, а навчальні заклади не отримують належних замовлень на підготовку фахівців. Про це 26 липня в Києві розповіли учасники прес-конференції, яку провів Фонд суспільної безпеки та компанія “GP Group”. Вони представили дослідження ринку праці, здійснене за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Спільно з Фондом суспільної безпеки ми розробили методологію опитування роботодавців, яка дасть змогу отримувати безпосередньо від учасників ринку надійні прогнозні дані про майбутні робочі місця, можливості кар’єри, навички, уміння та знання, необхідні для працевлаштування”, – сказав Олексій Зволинський, старший партнер компанії “GP Group”.

“У ході дослідження ми встановили, що кожне друге підприємство з опитаних у найближчі 5 років створить близько 600 робочих місць за 29 спеціальностями”, – повідомив директор Фонду суспільної безпеки Василь Стадник.

Зі свого боку, перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Глущенко заявив: “Цей проект – можливість відрегулювати більшість найважливіших процесів на ринку праці, а для молоді – шанс отримати чіткі орієнтири свого майбутнього. Ми докладемо всіх зусиль для створення ефективних інструментів і сервісів, щоб наші молоді люди могли будувати успішну кар’єру”.

Контакти:
Фонд суспільної безпеки
Олег Сільвестров
050 267 26 34
o.sylvestrov@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: