Чат-бот «Календар здорових українців»: безоплатна діагностика та профілактика українців

Повномасштабна агресія росії проти України принесла багато страждань та випробувань, проте війна — не привід відкладати здоров’я на другий план. Турбота про своє здоров’я — внесок у наше майбутнє й одна з найкращих інвестицій у перемогу. 

Аби показати, що профілактика — це не лише важливо, а ще й просто та доступно, громадська організація “Ліки Контроль” створила чат-бот “Календар здорових українців“, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Завдання чат-бота — підвищити обізнаність про можливості безоплатної діагностики та лікування, про перелік медичних послуг, які фінансуються з державного бюджету, та права пацієнтів загалом. Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них безоплатні та як їх отримати. 

“Вчасна і якісна профілактика захворювань – це вигідна для усіх процедура, що може допомогти громадянам бути здоровішими, а державі – зберегти кошти. Відкрите Суспільство, яке ми спільно прагнемо побудувати в Україні, – це і суспільство, у якому люди почувають себе гідно, здорово і можуть отримати найкраще лікування, в тому числі й завдяки профілактиці захворювань” — Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”

Аби показати, що профілактика — це не лише важливо, а ще й просто та доступно, громадська організація “Ліки Контроль” створила чат-бот “Календар здорових українців“, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Чат-бот доступний у месенджерах Telegram та Viber. Він складається з розділів: знайомство, системи на контролі, щеплення за календарем і без, де пройти обстеження, персональні рекомендації. Чат-бот може дати індивідуальні поради, як покращити стан здоров’я, на що звернути увагу, показати найближчий до користувача медзаклад, у якому надаються необхідні послуги, проводиться діагностика та лабораторні дослідження. 

Сервіс побудований на основі рекомендацій ВООЗ, Центру громадського здоров’я МОЗ України і сімейних лікарів та використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.

Посилання на чат-бот «Календар здорових українців»: 

  • у Telegram — https://t.me/CalendarUA_Bot, 
  • у Viber — http://www.viber.com/calendarua_bot. 

Проєкт реалізується ГО «Ліки Контроль» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Інформаційні партнери проєкту: Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство охорони здоров’я України, Національна служба здоров’я України та Центр громадського здоров’я МОЗ України. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: