Cемінар-тренінг “Спільні зусилля спостережних комісій та працівників установ виконання покарань на зменшення рецидивів злочинів”

25 травня 2007 р. у м. Тернопіль відбудеться семінар-тренінг "Спільні зусилля спостережних комісій та працівників установ виконання покарань на зменшення рецидивів злочинів"...

25 травня 2007 р. в рамках проекту “Громадський контроль за діяльністю пенітенціарних установ — як механізм захисту прав засуджених осіб”, що реалізується Тернопільською обласною асоціацією жінок за підтримки програми “Верховенство права”, відбудеться семінар-тренінг “Спільні зусилля спостережних комісій та працівників установ виконання покарань на зменшення рецидивів злочинів” у Збаразькій жіночій  виправній колонії №63.

Учасники семінару-тренінгу:

– члени районної спостережної комісії;

– представники громадських організацій;

– працівники виправної колонії.

Програма семінару:

1.  Презентація відеоролика “Спостережні комісії — надія та захист засуджених та звільнених осіб”.

2. Психологічний блок  — “Роль громадського контролю як соціальне замовлення суспільства”.

3. Правовий блок — розгляд законодавчих документів спільної роботи спостережних комісій та працівників установ виконання покарань.

4. Практичний блок  — розгляд реальних ситуацій, тренінги подолання двосторонніх стереотипів-бар’єрів у співпраці працівників установ виконання покарань, громадських організацій та спостережних комісій, пошук ефективних шляхів результативності спільної роботи.

Контактана особа:

Галина Решетник

тел. (0352) 26 86 19

e-mail: trwa@tu.edu.te.ua

 

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: