Cемінар “Управління дистрибуцією книжок”

Український книжковий проект, Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) та Міжнародний фонд "Відродження" організують семінар "Управління дистрибуцією книжок", який відбудеться у коференц-залі Міжнародного фонду "Відродження" (вул. Артема, 46, 2 поверх, 5 кімната) 11-12 травня з 10.00 до 18.00 (10, 13-14 травня — двогодинні індивідуальні консультації для учасників семінару).

Український книжковий проект, Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) та Міжнародний фонд “Відродження” організують семінар “Управління дистрибуцією книжок”, який відбудеться у коференц-залі Міжнародного фонду “Відродження” (вул. Артема, 46, 2 поверх, 5 кімната) 11-12 травня з 10.00 до 18.00 (10, 13-14 травня — двогодинні індивідуальні консультації для учасників семінару).

“Управління дистрибуцією книжок ” — п’ятий семінар, який провадить BMR в рамках “Українського книжкового проекту” (відбулися три ідентичні семінари “Маркетинг у видавничій справі” у Києві, Львові та Харкові та два ідентичні семінари ” Управління дистрибуцією книжок” у Києві та Львові). На семінарі детально йтиметься про особливості діяльності в різних дистрибуційних каналах (видавець — читач, видавець — роздрібний продавець — читач, видавець — гуртовий продавець — роздрібний продавець — читач, видавець — дистрибутор — гуртовий продавець — роздрібний продавець — читач) і з різними посередниками дистрибуції (книгарні, книжкові клуби, мережі door- to-door, мегастори, гіпермаркети і торгові галереї, кіоски, автозаправні станції, аптеки, іграшкові магазини, тощо). А також про особливості приєднання до чинної дистрибуційної мережі, утворення спільної дистрибуційної мережі серед рівноправних партнерів та утворення власної дистрибуційної мережі. Про системи надання знижок, що можуть ґрунтуватися на роздрібній ціні, на ціні збуту, на гуртовій ціні, тощо. Про організацію відділу дисрибуції, продажів і логістику у видавництвах, тощо.

Семінари і консультації в рамках “Українського книжкового проекту” триватимуть три роки. Їх проводять польські і голландські консультанти. Також планується співпраця з українськими, німецькими та британськими консультантами.

Трирічну програму тренінгів розпочали семінари Book Marketing Research (Краків, Польща). Book Marketing Research (BMR) — перша консалтингова компанія у Польщі, заснована 1993-го року, яка спеціалізується виключно на книжковому ринку. BMR співпрацює з польськими та іноземними видавцями і сприяє налагодженню контактів між ними. BMR надає консультаційні послуги, провадить дослідження книжкового ринку, семінари і навчальні курси, а також підтримує видавничий портал про польський книжковий ринок: http://wirtualnywydawca.pl/. Директор BMR: Яцек Влодарчик.

2006-2007-го років BMR планує такі семінари та індивідуальні консультації в Україні:

  • “Управління книжковою дистрибуцією” (для видавців і книгорозповсюджувачів) — м.Київ

  • “Успішний продаж книжок у книгарнях” — м. Київ і Львів
  • “Промоція книжок у видавництві” — м. Київ і Львів
  • “Дослідження ринку” (для видавців) — м. Київ і Львів
  • “Стратегічне планування” (для видавців) — м. Київ і Львів
  • “Менеджмент у видавництві” (для видавців) — м. Київ і Львів

Цикл семінарів “Маркетингові стратегії книгорозповсюдження” у Києві, Львові і Харкові проведе провідний голландський експерт Ґюс Схют. До участі в одноденному семінарі окрім видавців та книгорозповсюджувачів запрошуються українські урядовці та фахівці з органів місцевого самоврядування. Метою семінару є вироблення спільної стратегії сприяння розвиткові книгорозповсюдження на міському, обласному та державному рівнях. Окрім семінарів плануються індивідуальні консультації для книгарень, оскільки крім значного досвіду з розвитку державної і муніципальної книжкової політики Гюс Схют впродовж 30 років був співвласником і директором однієї з найуспішніших незалежних мереж книгарень у Голландії (Athenaeum: http://www.athenaeum.nl/).

Розклад семінарів і консультацій, які проводитиме Гюс Схют 2006-го року (орієнтовний):

  • Київ: семінар 6 червня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 5 червня, 7-9 червня;
  • Львів: семінар 26 вересня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 25 вересня, 27-29 вересня;
  • Харків: семінар 17 жовтня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 16 жовтня, 18-20 жовтня.

Участь у семінарах можуть брати одна-дві особи з однієї організації.

Якщо Ви хочете отримувати запрошення на семінари, просимо надіслати Вашу електронну адресу контактній особі.

Контактна особа:

Ірина Кучма, координаторка Українського книжкового проекту

менеджерка програми “Соціальний капітал та Академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження”

тел.: (044) 461-9500; факс: (044) 486-0166; kuchma@irf.kiev.ua ; www.irf.kiev.ua

Детальніша інформація про Український книжковий проект: https://www.irf.ua/ua/ini/bookproject

Проект реалізується за підтримки програми МАТРА Міністерства закордонних справ Нідерландів, Міжнародного фонду “Відродження” і Fund for Central and East European Book Projects, Amsterdam.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: