Cемінар “Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні”

17-18 травня 2007 року у м. Львові проходив семінар для суддів, адвокатів, юристів НУО на тему "Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні". ..

17-18 травня 2007 року у м. Львові проходив семінар “Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні”. Семінар відбувався в рамках проекту Регіонального благодійного фонду “Резонанс” “Статус біженця в судовій практиці України”, що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є сприяння впровадженню міжнародних стандартів прав людини з дотримання прав біженців та шукачів притулку.

Учасниками семінару стали судді, адвокати та юристи НУО з 6 регіонів України. В ході семінару було розглянуто та обговорено практичні аспекти процедури отримання статусу біженця і принципу невислання відповідно до міжнародного права та законодавства України. Другий блок семінару було присвячено аналізові практики Європейського суду з прав людини та національних судів у справах за участю біженців та шукачів притулку. Заняття в рамках семінару проводили українські експерти Тетяна Мазур, Дмитро Гройсман, Андрій Гнида.

За результатами семінару та попередньої аналітичної роботи в червні 2007 року в рамках даного проекту вийде друком посібник “Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні”. Інформацію про можливість отримання посібника можна буде знайти на сайті РБФ “Резонанс”: www.resonance.lviv.uaЛіана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: