Cемінар “Моніторинг дотримання прав ромів України. Актуальні проблеми. Теорія та практика”

30 листопада в м. Ужгороді, у готелі "Закарпаття" розпочався семінар під назвою "Моніторинг дотримання прав ромів України. Актуальні проблеми. Теорія та практика".

30 листопада — 1 грудня в м. Ужгороді, у готелі “Закарпаття” проводиться семінар під назвою “Моніторинг дотримання прав ромів України. Актуальні проблеми. Теорія та практика”.

Семінар організовує Європейський центр із прав ромів спільно з Правозахисним центром Закарпатського культурно-просвітнього товариства “Романі Яг” у рамках проекту Захист прав ромів в Україні і забезпечення доступу до правосуддя”. Фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом “Відродження”.

Програма першого дня семінару передбачає доповіді про захист прав ромів в Україні, моніторингу порушень їхніх прав, міжнародний досвід у цій справі тощо.

Для засобів масової інформації особливо цікавим обіцяє бути наступний день — п’ятниця, 1 грудня. Цього дня відбуватиметься круглий стіл “Роми і ЗМІ”. Під час круглого столу проблематика захисту прав ромів порушуватимуться у контексті співпраці зі ЗМІ, розглядатиметься у всій її багатоаспектності.

Звертаємо увагу, що серед гостей будуть і відомі особистості з числа ромської меншини, зокрема, знаний поет цієї національності з міста Золотоноша Черкаської області Володимир Бамбула.

Організатори запрошують відвідати семінар і круглий стіл. Робота в перший день розпочинається о 9 год. 30 хв., другого — о 10 год. 00 хв.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: