CEDOS проводить нову хвилю опитування про досвід життя під час війни

З березня 2022 року, кожні три місяці аналітичний центр CEDOS розпитує людей про їхні почуття, зміни в їхньому житті, думки, рішення, плани та турботи. А після цього аналізує різні досвіди життя людей в умовах війни та розповідає про них світові. Результати цих досліджень доступні за посиланням.

За останні три місяці відтоді, як команда центру робила попередню хвилю опитування, змінилося багато всього: Україна почала контрнаступ, закінчилося літо і стартував новий навчальний рік, у росії почалася мобілізація, значна частина країни стикнулася з регулярними аварійними відключеннями електроенергії. Зараз люди готуються до зими, а влада розглядає десятки імовірних сценаріїв, що буде попереду. 

Ілюстрація: Анна Іваненко

“Ми хочемо задокументувати цю осінь. Переконані, що ніхто не розповість світові про наші емоції, відчуття та дії краще за нас самих. Та й наші спогади стираються занадто швидко, аби в деталях згадати про все, що відбувалося ще кілька місяців тому.” – пояснюють аналітики та аналітикині в CEDOSі. За підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, що здійснюється фондом “Відродження” за фінансування Швеції, CEDOS запускає нову хвилю опитування.

Усі, хто мають бажання поділитись своїм досвідом останніх місяців, можуть взяти участь у новій хвилі опитування. Анкета містить питання щодо ваших рішень, повсякдення та переживань в умовах повномасштабної війни. Заповнюйте її, лише якщо вам комфортно говорити про це.

Опитування є конфіденційним. Отриману інформацію аналітики проаналізують й опублікують в узагальненому вигляді. Приклад попередніх досліджень доступний на сайті CEDOSу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: