Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука запропонувало місту проект Концепції політики енергозбереження

Працівники «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука» звернулись до кременчуцьких політиків, керівників управляючих компаній, керівників окремих комунальних підприємств із закликом докласти усіх зусиль до покращення енергетичної політики на рівні міста.

До звернення додано проект Концепції політики енергозбереження у м. Кременчуці. Проект розроблено на основі результатів кращих практик впровадження енергозберігаючих заходів у різних містах України.

Працівники Бюро також звернулися до постійної депутатської Комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю міськради (голова комісії – Медведовський В.В.):

«Згідно з ч.12 ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №163-XIV від 06.10.98, просимо Вас при Комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю створити робочу групу з залученням представників громадськості, ОСББ, МГО «Асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Кременчук»», працівників «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука», спеціалістів УЖКГ та ін. Робочу групу просимо створити з метою розробки та винесення на розгляд Кременчуцької міської ради проекту рішення щодо підтримки впровадження енергозберігаючих заходів у будинках ОСББ міста Кременчука.

Засідання робочої групи просимо запланувати і проводити щомісяця з липня по грудень 2010 року. Зі свого боку зобов’язуємося підготувати матеріали на розгляд членів робочої групи та забезпечити інші умови для її ефективної роботи».

Проект «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука» реалізується в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці!

Контактна особа: Роман Каць, +38 (0536) 799164.

* * *

Метою проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є посилення спроможності 140 ОСББ у енергозбереженні задля сталого розвитку громади міста Кременчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: