Буковинських посадовців навчатимуть національної толерантності

У Чернівецькій області відбудуться науково-практичні семінари для співробітників місцевих органів влади в межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”

У Чернівецькій області відбудуться науково-практичні семінари для співробітників місцевих органів влади в межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”. Проект утілює Буковинський політологічний центр за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

24 червня о 14:00 семінар відбудеться в місті Глибока, у залі засідань Глибоцької райадміністрації, а 29 червня о 14:00 – у місті Герца, у залі засідань Герцаївської райадміністрації. Учасників ознайомлять із результатами фокус-групових досліджень із представниками національно-культурних товариств краю.

Контакти: Буковинський політологічний центр, (0372) 55 71 82, akruglas@univers.cv.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: