Буковинських підприємців запрошують на обговорення “Зеленої книги малого бізнесу”

17 лютого в Чернівцях відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка й перспективи шляхів розвитку”

17 лютого в Чернівцях відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка й перспективи шляхів розвитку”. Захід проводять Інститут власності та свободи та місцевий осередок Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу “Фортеця” в Чернівецькій області за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Зелена книга малого бізнесу” – дискусійна аналітична доповідь щодо державної політики у сфері малого підприємництва.

Питання для обговорення:
– Державна політика щодо малого бізнесу: наскільки реалістична, до якої міри ефективна та яких потребує змін? Можливі акценти та напрями на майбутнє.
– Складова державної податкової політики – спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого бізнесу.
– Участь малого бізнесу в системі державних закупівель.
– Саморегулювання для малого бізнесу: переваги та ризики. Як забезпечити баланс?
– Малий бізнес і система пенсійного забезпечення – гальмо розвитку чи інструмент страхування?

У роботі круглого столу візьмуть участь народний депутат Ксенія Ляпіна, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В’ячеслав Биковець, голова Інституту власності та свободи Дмитро Ляпін, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” Оксана Продан.

Регіональні обговорення “Зеленої книги малого бізнесу” вже відбулися в Донецьку, Хмельницькому й Кіровограді.

Долучитися до обговорення можна у відкритій групі “Зелена книга малого бізнесу” в соціальній мережі “Facebook”

Інститут власності та свободи
Дарія Рукіна
067 404 50 56
office@pfi.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: