Буковинські журналісти навчаться правильно висвітлювати міжнаціональні взаємини

30 червня о 12:00 у Чернівцях відбудеться науково-практичний семінар для журналістів, присвячений висвітленню міжнаціональних взаємин

30 червня о 12:00 у Чернівцях, у конференц-залі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбудеться науково-практичний семінар для журналістів, присвячений висвітленню міжнаціональних взаємин. Проект “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області” втілює Буковинський політологічний центр за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Цілі семінару:
1) ознайомити журналістів із найпоширенішими міжетнічними стереотипами, які використовують під час підготовки публікацій і інформаційних повідомлень;
2) ознайомити журналістів із поглядами представників національно-культурних товариств Чернівецької області та процесом стереотипізації міжетнічних стосунків на території Буковини.

Учасників семінару також буде ознайомлено з результатами фокус-групових досліджень із представниками національно-культурних товариств краю.

Контакти: Буковинський політологічний центр, (0372) 55 71 82, akruglas@univers.cv.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: