Буковинські підприємці не ознайомлені з документами, які регулюють їхню діяльність

Експерти заявляють, що чимало буковинських підприємців не обізнані з законодавством, яке регулює їхню діяльність, через його складність і несистематизованість

Чимало буковинських підприємців не обізнані з законодавством, яке регулює їхню діяльність, через його складність і несистематизованість. Про це заявили учасники круглого столу “Аналіз забезпечення та захист прав громадян на здійснення підприємницької діяльності в Чернівецькій області”, який відбувся 12 травня в Чернівцях. Захід організувала Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку” в межах відповідного проекту за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у круглому столі взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємці, а також представники засобів масової інформації. Їм було презентовано результати аналізу нормативно-правової бази, яка стосується реєстрації та ведення малого бізнесу в Чернівецькій області, а також результати опитування підприємців.

Було вирішено спрямувати отриману інформацію до державних органів, які регулюють підприємницьку діяльність; передбачити на спеціалізованому Інтернет-порталі можливість галузевого добору законодавчої бази залежно від специфіки діяльності підприємця; направити пропозицію до контрольних органів створити багатоканальні та безкоштовні телефонні гарячі лінії.

У межах проекту готують тематичний Інтернет-портал і друковані матеріали для підприємців.

Контакти: Буковинська агенція регіонального розвитку, Олексій Грушко, 050 338 35 93, oleksiy.hrushko@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: