Буковинські експерти запропонують можливості подолати трудову дискримінацію людей старшого віку

17 травня о 15:00 у Чернівцях відбудеться прес-конференція “Право на працю для тих, кому за 40”

17 травня о 15:00 у Чернівцях, у прес-клубі Товариства “Знання” (вул. Штейнберга, 23), відбудеться прес-конференція “Право на працю для тих, кому за 40”. Захід організовують Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області та Федерація роботодавців Буковини в межах проекту “Право на працю!” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова ради Конфедерації профспілок Лідія Анциперова та заступник голови Федерації роботодавців Степан Терновецький звітуватимуть про результати спільної діяльності, щоб привернути суспільну увагу до проблеми дискримінації людей старшого віку щодо їхніх трудових прав. У заході  також візьмуть участь представники органів влади, роботодавців і громадських організацій.

Проблема дискримінації за віковою ознакою у трудових відносинах стосується кожного третього працездатного громадянина – тих, кому за 40.

Контакти: Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області, (0372) 57 41 18, (0372) 57 30 34, kpnse_cv@bigmir.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: