Буковинські експерти навчаться готувати ефективні пропозиції для розвитку ЖКГ

20-21 жовтня о 10:30 у місті Сторожинець (Чернівецька область) відбудеться перший навчальний тренінг для учасників експертно-аналітичної групи, створеної в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”

20-21 жовтня о 10:30 у місті Сторожинець (Чернівецька область), у конференц-залі районної СЕС (вул. Видинівська, 6), відбудеться перший навчальний тренінг для учасників експертно-аналітичної групи, створеної в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”. Проект здійснює Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Групу створено з представників НУО, місцевого самоврядування, виконавчої влади, журналістів і фахівців у сфері ЖКГ. Провідні вітчизняні аналітики навчатимуть місцевих фахівців здійснювати експертну роботу та готувати ефективні й узгоджені рішення.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: