Буковинські активісти відстоюватимуть “Право на світло”

Буковинське громадське об’єднання, до якого увійшли 15 НУО, розпочало проект “Право на світло!”

Буковинське громадське об’єднання, до якого увійшли 15 НУО, розпочало проект “Право на світло!” Проект став переможцем конкурсу мікрогрантів, який проводило Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є забезпечення прав громади краю на отримання якісних, доступних і прозорих послуг від підприємства-монополіста – ПАТ “Чернівціобленерго”.

Презентуючи проект, Лідія Анциперова, голова ради Конфедерації профспілок, зазначила, що проблема стосунків споживачів із підприємством-монополістом набула особливої гостроти й потребує негайного втручання громадськості. За її словами, користування електрикою має постійно перебувати в полі зору та під контролем громадськості. Вона наголосила, що слід забезпечити рівноправний діалог між споживачами й надавачем послуг.

Зі свого боку, Володимир Вакарюк, голова ГО “Європейський рух”, наголосив, що зміст договорів від “Чернівціобленерго” не відповідає Правилам користування електроенергією, а рахунки підприємства юридично не є документами, оскільки там немає підписів відповідальної особи. Володимир Вакарюк зауважив, що Буковинське громадське об’єднання проведе фахову експертизу всіх угод ПАТ “Чернівціобленерго” зі споживачами.

Контакти:
Буковинське громадське об’єднання
(0372) 57 30 34
gromada-bukovina@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: