Буковинські активісти навчаться проводити експертно-аналітичну роботу

4-5 січня 2012 року об 11:00 у Чернівцях відбудеться другий навчальний тренінг для учасників експертно-аналітичної групи, створеної в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”

4-5 січня 2012 року об 11:00 у Чернівцях (вул. Кобилянської, 3, І поверх) відбудеться другий навчальний тренінг для учасників експертно-аналітичної групи, створеної в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”. Захід проводить Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Громадські експерти навчатимуться проводити експертно-аналітичну роботу та готувати ефективні й узгоджені рішення. До складу групи увійшли представники НУО, ЗМІ, місцевого самоврядування та фахівці у сфері ЖКГ.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: