Брифінг: «Війна, довкілля та суспільcтво»

Чи цікавить українців довкілля під час війни? Як медіа пишуть про довкілля після повномасштабного наступу росії? І чому російська агресія робить захист довкілля іще актуальнішим, ніж раніше?

Відповіді на ці та інші питання знайдуть експерти під час брифінгу «Війна, довкілля та суспільство». В рамках брифінгу також буде вперше презентовано дослідження «Довкілля і війна: медіамоніторинг присутності теми у ЗМІ та пошукових запитах українців».

Чому це цікаво?

У перші місця війни відбулася незвичайна річ – увага до питань екології не впала (як це, наприклад було під пандемії ковід), а зросла. Міжнародний фонд «Відродження» підготував моніторинговий звіт щодо уваги медій до тематики довкілля, зокрема, як ця тематика представлена у промовах Президента, що шукали люди з цієї тематики (аналітика гугл-трендів), яка увага медіа до тем зміни клімату, радіаційної загрози, забруднення води та повітря, лісових пожеж тощо.

Дата: 24 червня, п’ятниця

Час: 15:00

Місце: Медіацентр Україна, Львів, площа Ринок, 32 (театр пива «Правда»)

Учасники:

  • Інна Підлуська, заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Олесь Лісничук, провідний аналітик аналітичної групи «Умберто», співавтор звіту;
  • Наталія Андрусевич, Голова правління Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”;
  • Наталія Зайцева-Чіпак, соціологиня, виконавча директорка «Соціоінформ».

Модератор: Василь Самохвалов

Реєстрація на місці проведення заходу. Онлайн-трансляція заходу буде доступна на фейсбук-сторінці «Відродження» або на ютуб-каналі Медіацентру Україна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: