АНОНС: 6 вересня брифінг щодо порядку денного єврореформ в енергетиці до кінця року

До обговорення буде представлено порядок денний реформ, сформований за результатами моніторингу імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля за червень-серпень 2017 року.

6 вересня експерти громадської організації «ДІКСІ ГРУП», громадянської мережі «ОПОРА», всеукраїнської громадської організації «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та асоціації «Європейсько-Українське агентство», представлять до обговорення порядок денний реформ у сферах енергетики та довкілля в рамках імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Порядок денний реформ сформований за результатами моніторингу імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля за червень-серпень 2017 року. 

Однією з ключових цілей моніторингу є інформування українського суспільства про значення та переваги європейських реформ у сфері енергетики та довкілля з метою підзвітності уряду. Учасники шести робочих груп є відповідальними за експертизу та надають найновішу інформацію про реформи та відповідні аналітичні продукти. 

ЗМІ люб’язно запрошуються до участі у брифінгу «Єврореформи в енергетиці: порядок денний для влади до кінця року».

Час: 6 вересня 2017 року о 10:00

Місце: Український кризовий медіа центр, Український дім, вул. Хрещатик 2.

Учасники:  Світлана Голікова, незалежний експерт, голова компанії «ТрансЕнергоКонсалтинг»; Роман Ніцович, керівник проектів та програм DiXi Group; Геннадій Рябцев, директор спеціальних проектів НТЦ «Психея»; Зоряна Козак, старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”; Юлія Чеберяк, координатор програм Громадянської мережі ОПОРА; Андрій Білоус, аналітик DiXi Group.

Для акредитації та програми заходу, будь ласка, звертайтеся до Вікторії Тороп за ел.поштою: v.torop@dixigroup.org або тел.: +380 68 990 33 05. Акредитація для ЗМІ буде проводитися на місці за редакційними посвідченнями.

Довідкова інформація: Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію” ставить за мету посилити роль громадянського суспільства в адвокації реформ у сфері енергетики та пов’язаних секторах. Проект здійснюється громадською організацією «ДІКСІ ГРУП», а також громадянською мережею «ОПОРА», всеукраїнською громадською організацією «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» та асоціацією «Європейсько-Українське агентство» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного фонду «Відродження».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: