Боротьбу з корупцією на Львівщині обговорять на круглому столі

4 вересня об 11:00 у Львівській обладміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 257) відбудеться круглий стіл “Взаємодія влади та громадськості для реалізації антикорупційних стандартів у регіональній мовній і загалом гуманітарній політиці Львівщини”

4 вересня об 11:00 у Львівській обладміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 257) відбудеться круглий стіл “Взаємодія влади та громадськості для реалізації антикорупційних стандартів у регіональній мовній і загалом гуманітарній політиці Львівщини”. Захід організовано як відкрите засідання робочої групи, створеної розпорядженням голови Львівської ОДА Віктора Шемчука, у зв’язку з проведенням громадської експертизи діяльності облдержадміністрації, яку здійснює ВМГО “Студентське братство” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками обговорення будуть заступниця голови облдержадміністрації Ірина Романів, координатор громадського моніторингу Олег Яценко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації з питань фінансів, економіки, освіти, культури, протидії корупції, представники обласної ради, ВМГО “Студентське братство”, Інформаційно-аналітичного центру “Логос”, інших громадських організацій, а також журналісти.

Учасники засідання обговорюватимуть акт-висновок громадської експертизи №1 щодо дотримання на Львівщині вимог загальнодержавних і обласних нормативно-правових актів про забезпечення антикорупційних стандартів, результативності обласних цільових програм, відкритості регіональної влади.

Контакти:
ВМГО “Студентське братство”
(044) 561 85 73

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: