Боротьбу з домашнім насильством обговорять на Херсонщині

17 січня о 10:00 у селищі Білозерка (Центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді) відбудеться круглий стіл “Взаємодія державних установ, правоохоронних органів і громадських організацій задля попередження насильства в сім’ї”

17 січня о 10:00 у селищі Білозерка (Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді) відбудеться круглий стіл “Взаємодія державних установ, правоохоронних органів і громадських організацій задля попередження насильства в сім’ї”. Захід організовує Білозерський районний осередок ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” спільно з Білозерським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників Білозерського РВ УМВС, відділу освіти, молоді та спорту, управління праці й соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, служби у справах дітей, районної лікарні та громадських організацій.

Учасники круглого столу говоритимуть про зроблену роботу в цьому напрямі та разом розроблять механізм співпраці державних установ і громадських організацій для надання комплексної допомоги потерпілим від домашнього насильства.

Контакти:
Білозерський районний осередок
ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку”
Елла Петренко
(05547) 33 768
066 420 34 18
mcrr-bilozerka@i.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: