Близько 600 мешканців Одещини отримали допомогу в татарбунарському Центрі права

У місті Татарбунари (Одеська область) відбувся круглий стіл, присвячений безоплатній правовій допомозі в Україні (на прикладі Центру права в Татарбунарах)

3 лютого в місті Татарбунари (Одеська область) відбувся круглий стіл, присвячений безоплатній правовій допомозі в Україні (на прикладі Центру права в Татарбунарах). Захід провела Одеська обласна організація Комітету виборців України (КВУ) за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж 2011 року Центр права в Татарбунарах надав безоплатну правову допомогу 565 громадянам, 63% з яких сільські мешканці. Було здійснено 43 виїзних прийоми в чотирьох районах Одещини – Татарбунарському, Саратському, Кілійському й Арцизькому.

Керівник юридичного відділу Одеської обласної організації КВУ Ігор Бринош презентував новий проект “Посилення правових можливостей ромів Бессарабії”, який спрямовано на надання безоплатної правової допомоги ромам в отриманні ідентифікаційних документів і здійсненні реєстраційних процедур.

Одеська обласна організація
Комітету виборців України
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: