Благодійна вистава «Будинок життя» Соціально-інтерактивного «Театру життя»

Благодійна вистава Соціально-інтерактивного «Театру життя» під назвою «Будинок життя» відбуватиметься 6 листопада 2014 р. о 14.30 у Міському палаці культури (м. Житомир, вул. 1-го Травня 12/5,).

Благодійна вистава Соціально-інтерактивного «Театру життя» під назвою «Будинок життя» відбуватиметься 6 листопада 2014 р. о 14.30 у Міському палаці культури (м. Житомир, вул. 1-го Травня 12/5,). Виставка підготовлена з метою привернення уваги до проблем невиліковних хворих та зборублагодійних коштів для підтримки «Хоспісу святої Олени» (м. Коростень). Захід організовує Житомирська обласна Асоціація фахівців соціальної сфери за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Метою вистави «Будинок життя» є привернення уваги широкої громадськості до проблеми надання допомоги невиліковно хворим. Сюжет вистави розкривають кілька окремих історій хоспісних пацієнтів. Історії поєднує між собою розповідь головної героїні, яка переживає світоглядний злам: потрапивши до хоспіса, вона не тільки переймається долями пацієнтів, а й переживає разом із ними їхні життєві історії, проходить шлях від страшного діагнозу, повної безвиході, образ та злості на рідних та близьких до усвідомлення цінності життя, його багатогранності, усвідомлює біологічність смерті, особливості її природи.Усі герої вистави, потрапивши до свого останнього притулку, заново вчаться жити, любити та цінувати себе та людей, хоспіс поступово перетворюється із «будинку смерті» у «будинок життя».

 

Контактна особа: Палько Інна Миколаївна, проектний менеджер Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери 0969584614, innapal.ko@gmail.com

­­­­­­­­­­­­­­________________________________________________________

Паліативна допомога – це підхід, який покращує якість життя пацієнтів (дорослих і дітей) та членів їх сімей, які зіткнулися з проблемами, пов’язаними зі небезпечним для життя захворюванням, дізналися про шляхи запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, точній діагностиці та правильному лікування болю та інших проблем, незалежно від їх характеру – фізичних, психологічних, соціальних чи духовних (ВООЗ).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: