Бізнесмени планують перевірити Одеську мерію на предмет корупції

Керівник "Ради підприємців України" Інна Кравчук анонсувала масштабний антикорупційний аналіз нормативної документації Одеської міської ради. Аналіз буде проведено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Керівник “Ради підприємців України” Інна Кравчук анонсувала масштабний антикорупційний аналіз нормативної документації Одеської міської ради. Аналіз буде проведено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За словами Інни Кравчук, головною метою проекту є виявлення корупційних ризиків і факторів, які сьогодні регламентують малий і середній бізнес в Одеському регіоні та місті. У ракурсі аналізу – нормативна документація, яка має пряме відношення до розвитку підприємництва, в першу чергу, торгівля, реклама, земельні відносини.

До проекту приєдналися низка експертів і громадських діячів, серед яких керівник “Фонду підтримки малого та середнього бізнесу” Олексій Сороковський, голова Асоціації “Роботодавців підприємств землеустрою” Сергій Салієнко, представник громадської організації “Антикорупційний контроль України” Ернест Свінтковскій, а також представник громадськості при Державній регуляторної службі України Валерій Вєтров.

Інна Кравчук заявила, що про результати аналізу громадськість дізнається вже в самий найближчий час. Після дослідження буде проведене лобіювання необхідних для розвитку малого та середнього бізнесу рішень в Одеській міській раді, щоб зробити правила ведення підприємництва прозорими. Крім цього буде проводитися антикорупційна експертиза, встановлена Законом України, а органи місцевого самоврядування зобов’язані розглянути кожен документ, який можливо має корупційну складову.

За матеріалами:Одеський кризовий медіа центр

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: