Бібліотеки Одещини отримали правову літературу й інформаційні стенди

55 бібліотек Саратського, Татарбунарського й Котовського районів Одеської області отримали комплекти правової літератури й інформаційні стенди “Центр права інформує”

55 бібліотек Саратського, Татарбунарського й Котовського районів Одеської області отримали комплекти правової літератури й інформаційні стенди “Центр права інформує”. Матеріали надали Центри права, які створила Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за сприяння Головного управління юстиції в Одеській області та його територіальних підрозділів і програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Комплекти літератури складаються з понад 30 буклетів правової тематики, які дають відповіді на найбільш актуальні правові питання. Написані зрозумілою мовою, буклети стосуються різних сфер права, у тому числі земельних відносин, соціального забезпечення, спадкування, укладення договорів, трудових прав, сімейних відносин тощо. Усі бібліотеки, що отримали літературу, обладнають у приміщеннях читальних залів спеціальний “куточок права”, який будуть поступово поповнювати й оновлювати Центри права й управління юстиції.

За словами одного з сільських бібліотекарів Татарбунарського району, література подібної тематики й формату не надходила до бібліотек понад 9 років, хоча має великий попит у населення.

Також центральні районні та міські бібліотеки, а також бібліотеки у великих селах отримали інформаційні стенди “Центр права інформує”. На них розміщено актуальні правові роз’яснення та консультації, корисні контакти. Співробітники Центрів права й територіальних органів юстиції щомісячно оновлюють ці стенди.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
(048) 716 46 83
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: