Бібліотекарів Чернігівщини поінформували про євроінтеграцію

У місті Борзна (Чернігівська область) відбувся виїзний семінар на європейську тематику для працівників бібліотек

У місті Борзна (Чернігівська область) відбувся виїзний семінар на європейську тематику для працівників бібліотек. Його організував Центр європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка спільно з громадською організацією “Сіверський інститут регіональних досліджень” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Заступник директора з наукової роботи бібліотеки Юрій Самойленко акцентував увагу на потребі інформувати мешканців села стосовно аграрної політики Євросоюзу, яка забезпечує продовольчу безпеку, а також екологічні та соціальні потреби. Крім того, він розповів, що Чернігівський центр європейської інформації покращує обізнаність громадськості Чернігівщини з євроінтеграційними процесами.

Завідувач відділу науково-методичної роботи Олена Сльозка поінформувала присутніх щодо роботи публічної бібліотеки з популяризації матеріалів ЄС і євроінтеграції України, а також щодо їх збирання, оброблення, надання відкритого доступу та можливості розповсюджувати матеріали. Учасники заходу дізналися про можливості одержувати відповідну інформацію з Інтернету, користуватися вебліографічними списками, а також про надання телефонних і усних консультацій стосовно євроорієнтації, проведення днів інформації, інформаційних куточків тощо.

Контакти: Сіверський інститут регіональних досліджень, (0462) 67 50 21, (0462) 77 43 12, siverian@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: