Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного»

19 лютого відбулася презентація проекту «Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного», який став одним з переможців у конкурсі проектів Міжнародного фонду «Відродження» для громадських ініціатив Південноукраїнського регіону.

19 лютого відбулася презентація проекту «Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного», який став одним з переможців у конкурсі проектів Міжнародного фонду «Відродження» для громадських ініціатив Південноукраїнського регіону. Проект реалізовують Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій»  та колектив Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. Партнерами в реалізації проекту стали Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївська обласна громадська організація «Діалог».

У рамках проекту створено Театр ситуацій та імпровізації. Його діяльність спрямована на підтримку діалогу та взаєморозуміння у громаді, сприяння соціальній та психологічній адаптації внутрішньо переміщених осіб у новому середовищі. Учасники Театру братимуть участь у різноманітних тренінгах зі сценічної мови, сценічного руху, акторської майстерності, опанують сучасні техніки та методики постановки театральних вистав.

Перед присутніми виступили керівник проекту  Наталя Шамрай-Яблонська, режисер Лариса Калініна, голова Миколаївської обласної громадської організації «Діалог» Яніна Ковальчук, представник Луганської спільноти ВПО в Миколаєві Олег Бурдейний. 

Серед запрошених на захід – представники управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, представники громадських організацій міста та ЗМІ, майбутні актори Театру.

Метою проекту «Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного»» є створення Театру ситуацій та імпровізації, діяльність якого направлено на сприяння соціальній адаптації внутрішньо переміщених осіб. Проект буде реалізовано Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій»  та колективом Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В рамках реалізації проекту будуть проведені тренінги, навчання  зі сценічної мови, сценічного руху, ораторського мистецтва.

Контакти: Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького, тел. +380(512)244041

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: