Бібліотечні працівники Миколаєва надаватимуть населенню послуги у сфері е-врядування

Працівники Централізованої бібліотечної системи для дорослих Миколаєва пройшли навчання у Школі е-врядування

1 липня закінчилося навчання працівників Централізованої бібліотечної системи для дорослих Миколаєва у Школі е-врядування. Навчання організувала ММГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Протягом травня-червня 50 бібліотечних фахівців оволоділи навичками роботи тренерів-консультантів Центрів обслуговування громадян. Центри відкрито у 18 бібліотеках Миколаєва. Вони надають комплекс Інтернет-послуг для населення: доступ до публічної інформації, інтерактивне спілкування з владою, навчання інформаційної грамотності та підвищення рівня інформаційної культури.

Курс навчання Школи е-врядування було розроблено на основі навчальної програми Української бібліотечної асоціації “Бібліотеки й електронне врядування”. Він складався з 9 практично орієнтованих семінарів.

Слухачі Школи пройшли теоретичний і практичний курс навчання, який включав лекції, тренінги, обговорення, роботу в малих групах, “мозкові штурми”, практичні завдання, консультування з викладачами через “Skype” тощо. Вони отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Української бібліотечної асоціації.

Найближчим часом отримані знання тренери-консультанти будуть використовувати в роботі з мешканцями міста: їх учитимуть користуватися інструментами е-врядування, надаватимуть практичну допомогу та консультації в пошуку публічної інформації.

Фото

ММГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: