Безоплатна правова допомога: як зробити її ефективною та доступною для одеситів?

22 квітня з 12:00 до 14:00 в Одесі відбуватиметься круглий стіл “Безоплатна правова допомога: як зробити її ефективною та доступною для одеситів?”

22 квітня з 12:00 до 14:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, ТЦ “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх) відбуватиметься круглий стіл “Безоплатна правова допомога: як зробити її ефективною та доступною для одеситів?” Захід проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід розпочнеться з прес-конференції, під час якої представники Одеської організації Комітету виборців України презентують рекомендації щодо підвищення ефективності первинної правової допомоги з боку органів місцевого самоврядування (за результатами моніторингу діяльності КУ “Правова допомога” в Одесі).

Під час круглого столу планується обговорити проблеми інформування, документування, оцінки діяльності та комунікації у процесі надання безоплатної первинної правової допомоги. Також буде розглянуто впровадження “Єдиного правового сервісу для одеситів” – варіантів співпраці всіх суб’єктів надання правової допомоги (органів державної влади, місцевого самоврядування, неурядових організацій), а також організацій, що надають супутні соціальні й інші послуги.

У круглому столі візьмуть участь представники правозахисних організацій, Головного управління юстиції в Одеській області та його територіальних підрозділів, КУ “Правова допомога”, Юридичної клініки Національного університету “Одеська юридична академія”, Одеського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадських організацій.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: