Безоплатна правова допомога у Станично-Луганському районі: презентація проекту

23 грудня о 14:00 у селищі Станиця Луганська (бібліотека районного Будинку культури) відбудеться презентація проекту “Підвищення правових можливостей малозабезпечених у Станично-Луганському районі”

23 грудня о 14:00 у селищі Станиця Луганська (бібліотека районного Будинку культури) відбудеться презентація проекту “Підвищення правових можливостей малозабезпечених у Станично-Луганському районі”. Проект здійснює ГО “Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає створення системи безоплатної правової допомоги малозабезпеченим мешканцям району. Ініціатори проекту розкажуть про його основні завдання.

До участі у презентації запрошено представників громадських організацій, районної ради й адміністрації, селищної ради, районного управління юстиції, управління соціального захисту, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді, районного відділу освіти, районного комітету профспілки, ЗМІ.

Контакти:
ГО “Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги”
Микола Філіпов
066 540 05 27
ipc.stanica@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: