Безоплатна правова допомога у кримінальних справах: реальність, доступність, проблеми

ВБО “Українська фундація правової допомоги” підготувала Звіт про діяльність офісів громадського захисту у 2011 році “Безоплатна правова допомога у кримінальних справах: реальність, доступність, проблеми”

ВБО “Українська фундація правової допомоги” підготувала Звіт про діяльність офісів громадського захисту у 2011 році “Безоплатна правова допомога у кримінальних справах: реальність, доступність, проблеми”. Діяльність офісів і підготовку видання підтримала програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Моніторинги міжнародних організацій, доповіді українських правозахисних організацій, програні Україною справи у Європейському суді з прав людини свідчать про те, що захист у кримінальному процесі є недоступними для більшості осіб, що потрапляють у сферу кримінального правосуддя як затримані, підозрювані чи обвинувачувані.

За словами фахівців, необхідність створення ефективної системи безоплатної правової допомоги належить до числа невиконаних зобов’язань України перед Радою Європи, що не дозволяє говорити про справедливість правосуддя та верховенство права.

ВБО “Українська фундація правової допомоги”
(044) 280 67 40
upacupic@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: