Безкоштовний онлайн-курс «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R»

На платформі Prometheus стартував масовий безкоштовний онлайн-курс «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» від фахівця з даних компанії Ciklum Анастасії Корнілової.

На платформі Prometheus стартував масовий безкоштовний онлайн-курс «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» від фахівця з даних компанії Ciklum Анастасії Корнілової.

Оскільки нинішній світ генерує величезну кількість різноманітних даних, їх правильний та швидкий аналіз дозволяє приймати ефективні рішення у бізнесі, управлінні державою, соціальною сферою тощо. Даний онлайн-курс допоможе слухачам опанувати сучасні методи аналізу даних і присвячений основам отримання результатів, які ґрунтуються на статистичному виведенні. В якості практичної складової використовується найбільш сучасна і популярна мова програмування R. Завдяки отриманим знанням майбутні аналітики зможуть проводити первинний статистичний аналіз даних, висувати гіпотези та оцінювати їх на основі зібраних даних.

Також на платформі триває реєстрація на інші курси з циклу «Аналіз даних»

«Візуалізація даних» від фахівця з візуалізації даних і журналістики даних, засновника порталу texty.org.ua Анатолія Бондаренко.

Для справжнього фахівця у сфері Аналізу даних важливим є не тільки правильний обрахунок та інтерпретація великих масивів даних, але й також ефективне донесення отриманих результатів до аудиторії. Крім того, не менш важливим, а часто найбільш ефективним способом вивчення даних є візуальний аналіз. Опанувати мистецтво кодування даних у візуальній формі, створення графіків, інфодизайну, роботи з кольором, створення інтерактивних карт допоможе представлений онлайн-курс.

«Машинне навчання» від інженера по розробці систем машинного навчання компанії VideoGorillas Олеся Петріва.

Даний онлайн-курс надає широкий погляд на галузь машинного навчання і відповідає на запитання: Чим є навчання? Які типи навчань існують? Які існують методи та алгоритми машинного навчання? Слухачі дізнаються про Теорію узагальнення, Дерево прийняття рішень, Кластеризацію, зазирнуть у царину Нейронних мереж та багато іншого.

Ми звертаємося до вас з проханням поширити цю новину на ваших сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю безкоштовного навчання у найкращих викладачів-практиків!

Цикл курсів «Аналіз даних» виготовлено в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: