Батьків пацієнтів ЗПТ запрошують на тренінг

12-13 жовтня в Києві (туристичний комплекс “Пролісок”, просп. Перемоги, 139) відбудеться тренінг для батьків пацієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ)

12-13 жовтня в Києві (туристичний комплекс “Пролісок”, просп. Перемоги, 139) відбудеться тренінг для батьків пацієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Захід проводить Об’єднання батьків пацієнтів програм ЗПТ – Фонд “Надія та Довіра” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародної програми зменшення шкоди.

Теми тренінгу:
· Приклади успішної адвокації та захисту батьками прав наркозалежних дітей у світі. Діяльність батьківської мережі в місті Ванкувер (Канада) – Сара Еванс, Інститут розвитку людських ресурсів (Нью-Йорк).
· Порушення прав і методів захисту прав пацієнтів програм ЗПТ у зв’язку з набуттям чинності наказу Міністерства охорони здоров’я України №200 – Павло Скала, МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.
· Шляхи покращення програм ЗПТ та формування позитивного ставлення до ЗПТ в суспільстві – Тамара Трецька, МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.

Учасникам тренінгу компенсують витрати на проїзд (за наявності квитків в обидва боки, крім “СВ” й авіаквитків), проживання та харчування.

Контакти:
Фонд “Надія та Довіра”
Ірина Сухопарова
067 5000 158

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: