Батьки пацієнтів замісної підтримувальної терапії навчилися провадити адвокаційну роботу

У Києві з 13 до 15 січня проходила Школа адвокації для спільноти батьків пацієнтів замісної підтримувальної терапії

У Києві з 13 до 15 січня проходила Школа адвокації для спільноти батьків пацієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Захід провела організація батьків-активістів Благодійного фонду “Надія та довіра” в межах проекту “Адвокація замісної підтримуючої терапії шляхом створення Всеукраїнської батьківської організації “Батьки за право на життя” та роботи “Телефону довіри”” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою навчального заходу стало покращення обізнаності представників спільноти небайдужих батьків щодо впровадження ЗПТ в Україні, що покращить їхній потенціал ведення адвокаційної роботи в регіонах України.

Участь у школі взяли активісти з Києва, Донецька, Дніпропетровська, Лисичанська, Очакова, Звенигородки, Вінниці, Івано-Франківська, Нікополя, Броварів, Маріуполя.

Благодійний фонд “Надія та довіра”
Ірина Сухопарова
(044) 484 30 79
suchoparova@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: