Банкомати не пристосовано до потреб незрячих

15 жовтня, у Міжнародний день білої тростини, у Львові відбулася акція “Зніми гроші в банкоматі”, що мала на меті продемонстрували недоступність банківської системи для незрячих

15 жовтня, у Міжнародний день білої тростини, у Львові відбулася акція “Зніми гроші в банкоматі”, що мала на меті продемонстрували недоступність банківської системи для незрячих. Захід організував Львівський обласний осередок Української спілки інвалідів у межах інформаційно-просвітницької кампанії “Антидискримінаційна дія”, яку провадить Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До акції залучили волонтерів, яких попросили з зав’язаними очима зняти гроші в банкоматі. Їм це не вдалося. За словами організаторів акції, банкомати зовсім не адаптовано до потреб незрячих і інших категорій інвалідів (людей у візках, осіб, що страждають карликовим нанізмом, тощо).

{qtube vid:=Vhnlj3Q1SnE w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
Українська спілка інвалідів
(044) 205 41 54

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: