Багатодітні та прийомні родини Кіровоградщини дізнаються про надання пільг

18 квітня о 10:00 в селі Щасливе (Олександрійський район Кіровоградської області) відбудеться година інформування “Про надання пільг багатодітним родинам”

18 квітня о 10:00 у приміщенні Щасливської сільської ради (Олександрійський район Кіровоградської області) відбудеться година інформування “Про надання пільг багатодітним родинам”. Захід проводить Олександрійський гендерний інформаційний центр спільно з районною центральною бібліотекою імені Дмитра Чижевського за сприяння Кіровоградської обласної організації ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Присутнім буде презентовано проект і пункт доступу до інформації в селі Щасливе, буде надано інформацію щодо пільг багатодітним і прийомним сім’ям. Учасники обговорять профілактику правопорушень серед підлітків, проблему насильства в сім’ї та учнівському середовищі. Відбудеться показ слайдової презентації “Інформаційні ресурси Інтернет на допомогу громаді”, а також презентація інформаційних буклетів.

У засіданні круглого столу візьмуть участь багатодітні та прийомні родини, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, дільничний інспектор районного відділу УМВС у Кіровоградській області, спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Олександрійської райадміністрації.

Олександрійський гендерний інформаційний центр
(05235) 71 315

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: