Автолюбителям пропонують контролювати якість ремонту доріг

Автолюбителям пропонують фотографувати й розміщувати на сайті “Громадський контроль доріг” ділянки доріг із вибоїнами, які вже було розміщено на цьому ресурсі, але досі не відремонтовано

Автолюбителям пропонують фотографувати й розміщувати на сайті “Громадський контроль доріг” ділянки доріг із вибоїнами, які вже було розміщено на цьому ресурсі, але досі не відремонтовано. Ресурс підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На сайті реалізовано функцію автоматичного визначення дорожніх ям, розташованих у тих самих місцях із року в рік.

Якщо адреса дорожньої ями чи вибоїни повністю чи частково збігається з уже наявною в базі даних, користувачеві пропонується зв’язати ці фотографії між собою, що окремо відображається в картці дорожньої ями. Ця функція дозволить контролювати якість проведеного дорожнього ремонту й відстежувати ситуації, коли дорожнє полотно руйнується перманентно на тих самих ділянках доріг.

Зібрані матеріали планують передати у прокуратуру.

{qtube vid:=QC8wHij20Q4 w:=320 h:=240 b:=1 ap:=0 rel:=0}

“Громадський контроль доріг”
4road@list.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: