Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина

13 квітня Інститут світової політики проведе публічні дебати "Україна-Туреччина: новий Чорноморський союз?", під час яких презентує дослідження "Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина".

13 квітня Інститут світової політики проведе публічні дебати “Україна-Туреччина: новий Чорноморський союз?”, під час яких презентує дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина”.

Дискусійну записку щодо українсько-турецьких відносин підготувала Марина Воротнюк, запрошений експерт Інституту світової політики.

На фоні погіршення російсько-турецьких відносин в України з’явився шанс наповнити реальним змістом своє стратегічне партнерство з Туреччиною. Чи зможе і чи готова Україна скористатися цим “вікном можливостей”? Які є точки дотику у Києва та Анкари?

До участі в обговоренні запрошені українські та турецькі дипломати, особи, які приймають рішення, та представники експертної та бізнес спільнот. Свою участь уже підтвердили Йонет Д. Тезель, Посол Турецької Республіки в Україні, Ольга Чубрикова, автор книги “Туреччина, яку ми не знаємо”, директор Протокольного департаменту Міністерства закордонних справ України, Юсуф Куркчі, завідувач Відділу забезпечення діяльності Уповноваженного Президента України у справах кримськотатарського народу Адміністрації Президента України та ін.

Захід відбудеться 13 квітня з 11.00 до 12.30 у готелі “Опера” за адресою вул. Богдана Хмельницького, 53. Початок реєстрації учасників о 10.30.

Раніше ІСП презентував аудит українсько-німецьких та українсько-американських відносин. Публікації доступні за посиланнями:

Україна-Німеччина: Як ситуативне партнерство перетворити на пріоритетне

Аудит зовнішньої політики: Україна – США

Презентація дослідження здійснюється у рамках проекту “Розвиток аналітичних центрів України”, за підтримки Посольства Швеції (SIDA), Фонду аналітичних центрів (TTF) та Міжнародного фонду “Відродження”. Дослідження підготовлено за підтримки “Чорноморського фонду для регіональної співпраці” Німецького фонду Маршалла.

Контакти: Оксани Савчук, +38 097 605 98 45,  ok.masnyk@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: