Чому сталий розвиток є частиною Угоди про асоціацію, пояснять на вебінарі

9 листопада 2018 р. проект «Громадська синергія» запрошує всіх, хто цікавиться темою євроінтеграції, на вебінар «Сталий розвиток та торгівля в Угоді про асоціацію: просто про складне».

Чому сталий розвиток є частиною Угоди про асоціацію пояснять на вебінарі

9 листопада 2018 р. проект «Громадська синергія» запрошує всіх, хто цікавиться темою євроінтеграції, на вебінар  «Сталий розвиток та торгівля в Угоді про асоціацію: просто про складне». 

Чи знали ви, що Угода про асоціацію містить окрему главу, покликану збалансувати економічні інтереси країни з соціальною та екологічною політикою? Про це йде мова у 13 главі Угоди «Торгівля та сталий розвиток». Вона передбачає, що Україна повинна забезпечити високий рівень охорони довкілля та праці, а економічний розвиток країни має сприяти цьому процесу. Розібратися у сутності глави Угоди про асоціацію, чому її імплементація важлива для країни, а також як забезпечити сталий розвиток у торгівлі допоможе голова правління Resource and Analysis Center “Society and Environment” Natalia Andrusevych.

Основні питання вебінару:

  • Що таке сталий розвиток? Які його основні компоненти і як вони пов’язані з торгівлею?
  • Як торгівля може вплинути на довкілля?
  • Чому питання сталого розвитку є частиною Угоди про асоціацію?
  • Яка роль торговельної політики у досягненні цілей сталого розвитку в ЄС та Україні?
  • Які питання регулює Глава 13 Угоди про асоціацію «Торгівля та сталий розвиток»?
  • Які інструменти оцінки впливу торгівлі на сталий розвиток та як їх використовувати?
  • Які інструменти впливу має громадськість?
  • Що таке Дорадча група з питань сталого розвитку та чим вона буде займатись?

Під час вебінару всі бажаючі зможуть поставити свої запитання експерту та отримати відповіді онлайн. 

Коли? 9 листопада 2018 (11:00 – 12:30)

Для кого? Для громадських активістів, екологів, експертів з охорони довкілля, організацій-учасниць платформ громадянського суспільства, представників ГО, які реалізують проекти ЄС, студентів, викладачів, дослідників євроінтеграційних процесів.

Де? Онлайн, реєстрація за посиланням

Facebook-сторінка події

Запрошуємо до реєстрації та чекаємо вас на вебінарі!

Рекомендуємо також ознайомитись з попередніми вебінарами, проведеними проектом «Громадська синергія».

  • Вебінар «Право ЄС: просто про складне» (https://bit.ly/2F0quiQ). Спікер: Роман Петров, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС, президент Української асоціації європейських студій.
  • Вебінар «Угода про асоціацію: просто про складне» (https://bit.ly/2RuJreO). Спікер: Анатолій Куцевол, директор команди підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України. 

Проект Громадська синергія / Civic Synergy фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародний фонд “Відродження”

Окремі думки, висловлені на вебінарі, є особистою позицією спікера і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: