Асоціація з ЄС і європейські стандарти: конкурси Європейської програми

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує два конкурси – “Аналіз впливу Асоціації з Європейським Союзом на соціальні групи населення, галузі економіки та регіони України” та “Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС в Україні”

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує два конкурси – “Аналіз впливу Асоціації з Європейським Союзом на соціальні групи населення, галузі економіки та регіони України” та “Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС в Україні”.

Мета конкурсу “Аналіз впливу Асоціації з Європейським Союзом на соціальні групи населення, галузі економіки та регіони України” – здійснити аналіз впливів Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на конкретні галузі економіки, соціальні групи, регіони України й організувати відповідну суспільну дискусію. Останній термін подання проектних пропозицій – 26 червня 2013 року.

Мета конкурсу “Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС в Україні” – посилити громадську адвокацію та лобіювання впровадження стандартів ЄС у низці сфер в Україні, зокрема згідно з зобов’язаннями в межах Порядку денного асоціації Україна – ЄС і майбутньої Угоди про асоціацію з ЄС. Останній термін подання концептуальних заявок – 23 червня 2013 року.

Контактні особи:
Дмитро Шульга, директор Європейської програми, shulga@irf.ua
Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програми, kvashuk@irf.ua
Олена Романова, координатор Європейської програми, ep@irf.ua
тел.: (044) 461 95 00
факс: (044) 486 01 66

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: