“Антикорупційний штаб” публічно презентував Карту руйнувань України

НА ФОТО: Andriy Dubchak/Donbas Frontliner

У середу, 22 червня, у пресцентр інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” пройшла публічна пресконференція на тему “Карта руйнувань – допоможемо відбудувати Україну”.

На ній команда ГО “Антикорупційний штаб” представила створену за підтримки фонду “Відродження” карту руйнувань – диджитал-інструмент, який дає змогу фіксувати наслідки нападу росії на Україну. На карту вже нанесено 1841 обʼєктів по всій Україні, що були зруйновані або пошкоджені окупантом – адмінбудівлі, лікарні, дитячі садки та школи, житлові будинки, мости.

Мета створення карти – допомогти зібрати кошти на відновлення усіх зруйнованих об’єктів.

“Для цього Карта акумулює інформацію про всі зруйновані Російською Федерацією житлові, соціальні та інфраструктурні об’єкти. Уряд створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури та державну фандрейзингову платформу – UNITED24, де кожен охочий може пожертвувати кошти на відбудову.” – пояснює “Антикорупційний штаб”.

Протягом кількох місяців аналітики організації додавали обʼєкти на сайт. Додатково, кожен і кожна могли долучитись до створення карти, надаючи інформацію про сам обʼєкт, його руйнування та фото до і після. На жаль, карта оновлюється майже щодня.

У публічній презентації карти взяли участь члени команди “Антикорупційного штабу” Сергій Миткалик та Юлія Гречка, а також заступник міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний та співзасновник проєкту “Росія заплатить” Максим Нефьодов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: