Антикорупційна політика України: навчальний посібник для членів громадських рад

Центр єднання європейської молоді “За спільне майбутнє” підготував навчальний посібник для членів громадських рад “Антикорупційна політика України”

Центр єднання європейської молоді “За спільне майбутнє” підготував навчальний посібник для членів громадських рад “Антикорупційна політика України”. Видання вийшло за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник у доступній формі представляє базові знання, необхідні для компетентної участі членів громадських рад – лідерів громадянського суспільства в антикорупційній політиці. У першому розділі посібника подано інформацію про основні поняття та засади, напрями й інструменти антикорупційної політики. У другому розділі зібрано інформацію про законодавче та нормативно-правове забезпечення участі громадськості в антикорупційній політиці. У додатках представлено основні законодавчі та нормативно-правові акти, які визначають антикорупційну політику в Україні.

Центр єднання європейської молоді “За спільне майбутнє”
(032) 220 16 34
evro.center@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: