“Антидискримінація: навчися вчити!” Тренінг для тренерів

17-19 жовтня в Києві відбуватиметься тренінг для тренерів “Антидискримінація: навчися вчити!”

17-19 жовтня в Києві відбуватиметься тренінг для тренерів “Антидискримінація: навчися вчити!” Захід проводить Центр громадянських свобод за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Курс розроблено для тих громадських активістів, які бачать себе в ролі тренерів з антидискримінаційної тематики та готові доносити важливість цієї теми до тих, хто поки що вважає її другорядною чи навіть маргінальною.

Теми тренінгу:
– проведення короткотривалих освітніх заходів;
– обговорення протидії дискримінації з молоддю;
– різноманітність стратегій освітніх заходів;
– методики організації та проведення короткотривалих освітніх заходів.

Також учасники отримають практичні навички проведення освітніх заходів, за допомогою яких тему протидії дискримінації можна порушувати в молодіжному середовищі.

Експерт – Олександр Войтенко, тренер Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Пріоритет при відборі буде надано представникам/представницям організацій – учасниць Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Щоб узяти участь у заході, слід заповнити онлайн-форму та пройти відбір. Заявки приймають до 12:00 15 жовтня. Участь у заході є безкоштовною. Учасників забезпечують роздатковими матеріалами. Учасникам з інших міст компенсують транспортні витрати та забезпечують житло. Точне місце та більш детальну інформацію про проведення семінару буде повідомлено відібраним учасникам.

Контакти:
ГО “Центр Громадянських Свобод”
Володимир Сенько
063 373 16 11
volodymyr.senko@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: