Анонс: Зустріч учасників проекту з реформування первинної медицини в м. Чугуєві

7 жовтня о 14:00 в медіацентрі «Время» (м. Харків, вул. Сумська, 72) відбудеться зустріч підписантів Меморандуму про співпрацю в пілотному проекті з реформування первинної медицини в м. Чугуїв.

7 жовтня о 14:00 в медіацентрі «Время» (м. Харків, вул. Сумська, 72) відбудеться зустріч підписантів Меморандуму про співпрацю в пілотному проекті з реформування первинної медицини в м. Чугуїв, котрий наприкінці квітня 2016 підписали: Харківська ОДА, Департамент охорони здоров’я ХОДА, Чугуївські районна та міська ради, Комунальні підприємства «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», «Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» і громадські організації: Українсько-німецька медична асоціація, Харківська асоціація сімейних лікарів і «Агентство змін «Перспектива» (всі три ГО – засновники Харківської експертної групи підтримки медичної реформи. Організатори заходу Харківська експертна група підтримки медичної реформи розпочала пілотний проект у червні 2016 року і наразі проект підходить до етапу автономізації ЦПМСД та окремих лікарських практик.

Після зустрічі о 16:00 в медіацентрі «Время» (Сумська, 72) відбудеться прес-конференція.

Учасники:

· Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я з питань реформ

· Юлія Світлична, в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації

· Вікторія Мілютіна, секретар Постійної комісії Харківської облради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО, член Харківської експертної групи підтримки медреформи

· Тетяна Гавриш, член Харківської експертної групи підтримки медреформи

· Тетяна Черевань, головний лікар Чугуївського ЦПМСД

Тема прес-конференції – імплементація медичної реформи в Україні і, зокрема, в Харківській області, розвиток проекту трансформації первинної медицини в Чугуєві.

На прес-конференції, зокрема, представлять:

· розроблену Харківською експертною групою модель облаштування амбулаторій,

· можливу майбутню модель фінансування первинної медицини,

· результати першого етапу роботи в Чугуєві та виклики, котрі стоять перед проектом трансформації первинної ланки (не лише в Чугуєві, а й в Україні в цілому) – «вузькі місця» законодавчої бази, невизначеність окремих аспектів децентралізації тощо.

Метою проекту «Трансформація первинної ланки в Харківській області» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров`я» Міжнародного фонду «Відродження» є зміна підходів лікарів до пацієнтів та процесу лікування, що дозволить сімейному лікарю стати насправді ключовою фігурою в громаді та стояти на сторожі інтересів своїх клієнтів, маючи їх абсолютну довіру.

За акредитацією та додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

PR-аѓенція «Bagels & Letters»,

Іванна Скиба-Якубова,

+380 97 905 82 98, ivanna.skyba(at)gmail.com

Тетяна Реуцька, +380 67 251 95 09

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: